skip to Main Content

Elke week is er in Zwembad Duikerdel in Noord-Scharwoude gelegenheid om af te zwemmen voor een zwemdiploma.

over het Diplomazwemmen

Als uw kind een uitnodiging krijgt voor het diplomazwemmen, kunt u na de laatste les, de lespas inleveren bij de receptie. De waarde die u nog over heeft wordt verrekend met de diplomakosten en contant aan u terugbetaald of overgemaakt naar uw bankrekening. Voor het eventuele volgende diploma neemt u een nieuwe leskaart. Als er direct plaats is in een groep dan kunnen de lessen die nog over hierbij worden gebruikt.

Alle kandidaatjes worden van harte gefeliciteerd door het team van Sport Servicepunt Langedijk, zwembaden Duikerdel en de Bever.

Zondag 22 maart 2015 zwommen met goed gevolg af voor diploma A:

Lina Aoulad-Lfadil, Diana Drobitko, Jairo Hopman, Yelda Hormos, Suuz IJtema, Lucius Klaver, Senn Korver, Jente Kwikkers, Pepijn Meurs, Noa Molenaar, Jasmijn Purmer, Anouk van Renen, Kiek van Riet, Jo-An Rotgans, Femke Ruijter, Elisa Stoker, Tim Stroet, Mike Talens, Romijn Westerink en Dean Wijkhuizen.

Zondag 15 maart 2015 zwommen met goed gevolg af voor diploma A:

Max Hes, Thijmen Huisman, Daphne Knijn, Dyonne- Chloë Kooijman, Stijn Korver, Roxy Poland, Aranck van Wel en Liv van Wijnen.

Voor diploma B slaagden:

Suze Lieke van Duin, Sem Edens, Sidney Renee Groot, Kiara Hartland, Evy de Jong, Jenthe Kos, Joey Quant, Sifra Ridderhof, Maaike Schuurman, Lars Stienstra en Vince Wokke.

Zondag 8 maart 2015 zwommen met goed gevolg af voor diploma A:

Nout Andela, Connor Barten, Tibbe Biesterveld, Neva Brakel, Floortje Brand, Merel Brands, Elise Calten, Teun Dekker, Semke Duizend, Kent Grasman, Rik Groot, Stijn van Gulick, Quinten Hendriks, Sven Kager, Violet Karabet, Megan Keij, Jenthe Kruger, Gabriël Kwast, Stijn van der Meulen, Milan Salih en Omaira Sliman.Voor snorkelen 3 slaagde Wyke Kramer

Zondag 22 februari 2015 zwommen met goed gevolg af voor diploma A:

Rick Arends, Sien van den Berg, Jimmi Biesboer, Emma Bot, Rifka Brandt, Shakena Djasimin, Iris van Gent, Pascal Hartskeerl, Vinni Kapenga, Jeppe Rootlieb, Linde Schutte, Felicity Smith, Riënne Spijker, Dennis Wartenhorst, Sven Wissel, Daan van Wordragen, Robin van der Zalm, Mila Zuydam.

Voor diploma B:

Luke Toepoel en Mustafa Unal.

Zondag 15 februari 2015 zwommen met goed gevolg af voor diploma B:

Assunta Hermange, Anna Houthoff, Senne Huibers, Jasmijn Ippel, Kiona Meijer, Alex Schouten, Annelot Smit en Joe Stet.

Back To Top